Balıkesir OSGB OSGB Balıkesir BALIKESİR İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/%C3%96yk%C3%BC-Ortak-Sa%C4%9Flik-G%C3%BCvenlik-Birimi-Tic-Ltd-%C5%9Eti-1466599043654506/timeline/?ref=hl
 

HAKKIMIZDAÖYKÜ Ortak Sağlık Güvenlik Birimi  T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yetkilendirdiği Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir (Belge No: 903/ Tarih: 22.08.2013).

Öykü Özel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
2013 yılında Balıkesir ilinde

kurulmuştur.

22.08.2013 tarihinde 5 kişi ve mini bir OSGB ile başlayan Öykü OSGB titiz ve kaliteden ödün vermeyen çabaları ile 30 kişilik ekibi , T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı mobil sağlık araçları, çok sayıda hizmet aracı, ilkyardım eğitim merkezi, Danışmanlık Hizmetleri,  Tehlikeli Madde Danışmanlığı ve inşaat, maden, makine konstrüksiyonu alanlarında hizmet veren iddialı ve büyük hedefleri olan Öykü Şirketler Grubu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz kaliteli  ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ülke çapında referans kabul edilen alanında lider bir kurum olmak.


Alanında 30 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışanları ile Öykü OSGB olarak;

İş Sağlığı,

İş Güvenliği,

Eğitim (İlkyardım, Yangın Eğitimi)

Risk Analizi, Acil Eylem Planı

Sağlık Tarama, Sağlık Raporu

Mobil Sağlık,

Periyodik Kontrol,

Çevre Danışmanlık,

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,

Mesleki Eğitimler,

alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

“Önce Kalite” prensibi ve “Önce İş Güvenliği ” sloganı ile çalışan Öykü OSGB  müşteri portföyünde tüm sektörden firmaların bulunması sebebiyle bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek düzeydedir. Bunun sonucunda yeni müşterilerin risklerini, yapılarını hızlıca kavrarken, doğru çözüme daha sağlıklı ulaşabilmektedir.

MİSYONUMUZ :

İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşması amacıyla, sunduğu hizmetten ödün vermeden, uzman kadro, bilgi ve teknolojiyi birleştirerek kurumlara gerekli desteği sağlamak, hizmet kalitesiyle tercih edilen Ortak Sağlık Ve İş Güvenliği Kurumu özelliğini sürdürmek.

VİZYONUMUZ :

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde bilgi ve tecrübesini paylaşarak uzman kadrosu ile verdiği eğitimlerle  kurumlarda sağlıklı ve güvenli çalışma ortamını oluşturmak,

Kanun ve yönetmeliklere uygun bilgi, deneyim ve teknolojinin en iyi şekilde birleştirildiği  çalışma hayatının en önemli konusu olan iş sağlığı ve güvenliğine bilimsel katkı sağlamak,

Ülke çapında referans kabul edilen lider Ortak Sağlık ve İş Güvenliği Hizmetleri kurumu olmak.